Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | PIRON |
| Ел: | Италия |
| Автоматты жуу: | Жоқ |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 760x760x540 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 820х880х720 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8419818000 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 55 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 70 |
| Кернеу/жиілік: | 220В/380В |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 75 |
| Температура макс, С: | 260 |
| Температура мин, С: | 30 |
| Температуралық өлшегіш: | Жоқ |
| Буды беру түрі: | инжектор |
| Энергия тасымалдаушы: | электр энергиясы |
Механикалық басқару. Механикалық есік құлпы. Әмбебап бағыттағыштар: GN1/1 гастроэмкосттарын және 600х400 наубайхана парақтарын пайдалануға болады. Деңгейлер арасындағы қашықтық: 75 мм. 3 желдеткіш жылдамдығы (айн/мин: V1=1000 айн/мин V2=2000 айн/мин V3=2800 айн/мин). Есіктің қос әйнегі.. Қолмен жұмыс істейтін таймер. Температураны қолмен бақылау. Бу беруді реттеу. 220/380 В аралас желіге қосылу.
Функциялар:
• Air Flow (желдеткіштердің реверсі есебінен камерадағы ыстық ауа ағынын күшейту).
• Пісіруді жылдамдату (пісіру кезінде жұмыс камерасына бу жіберу).
Опциялар: Қолмен жууға арналған душ құрылғысы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Piron |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.3 кВт |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Таймер |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 760 мм |
| Жалпы ені | 760 мм |
| Жалпы биіктігі | 540 мм |
| Салмақ | 55 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Жинақтау | Пісіру парақтары, гастрономия |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
- Бағасы: 923 410 ₸


