Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | PIRON |
| Ел: | Италия |
| Автоматты жуу: | Жоқ |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 780x850x830 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 850х1030х990 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Табалар (деңгейлер) саны: | 6 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 100 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 110 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 80 |
| Температура макс, С: | 260 |
| Температура мин, С: | 30 |
| Температуралық өлшегіш: | Жоқ |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | GN 1/1 530x325 немесе 600x400 табалар |
| Буды беру түрі: | инжектор |
| Энергия тасымалдаушы: | электр энергиясы |
- Механикалық басқару. Механикалық құлып. Әмбебап бағыттағыштар: GN1/1 гастроэмкосттарын және 600х400 наубайхана парақтарын пайдалануға болады. Деңгейлер арасындағы қашықтық: 80 мм. 3 желдеткіш жылдамдығы. Есіктің қос әйнегі (тазалауды жеңілдету үшін алынбалы ішкі әйнек). Қолмен жұмыс істейтін таймер. Температураны қолмен бақылау. Бу беруді реттеу. Жұмыс камерасы AISI304 тот баспайтын болаттан жасалған. Желіге қосылу 380 В.
Функциялар:
• Air Flow (желдеткіштердің реверсі есебінен камерадағы ыстық ауа ағынын күшейту).
• Пісіруді жылдамдату (пісіру кезінде жұмыс камерасына бу жіберу).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Piron |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.5 кВт |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Таймер |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 780 мм |
| Жалпы ені | 850 мм |
| Жалпы биіктігі | 830 мм |
| Салмақ | 100 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 260 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
- Бағасы: 980 190 ₸


