Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Автоматты жуу: | Жоқ |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 922х875/940х835 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 960х1010х950 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай. |
| Табалар (деңгейлер) саны: | 6 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 114 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 132 |
| Қуаты, кВТ: | 10.7 |
| Кернеу/жиілік: | 400 Жылы |
| Температура макс, С: | 270 |
| Температура мин, С: | 45 |
| Температуралық өлшегіш: | Жоқ |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | GN 1/1 530x325 немесе 600x400 табалар |
| Буды беру түрі: | инжектор |
- ПР сериялы инжекциялық типтегі электрлі бу конвектоматтары қоғамдық тамақтандыру саласында (мейрамханалар, дәмханалар, асханалар) гастрономиялық тағамдарды дайындауға, сондай-ақ нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Комбайн комбайндары қоғамдық тамақтандыру орындарында дербес және технологиялық желінің бөлігі ретінде қолданылады.
Электромеханикалық басқару
Әмбебап бағыттағыштар: GN1/1 гастроэмкосттарын және 600х400 наубайхана парақтарын пайдалануға болады.
Деңгейлер арасындағы қашықтық: 80 мм.
Желдеткіштің автоматты реверсі (өнімнің біркелкі пісуін қамтамасыз етеді, оның ішінде камера толығымен жүктелген кезде)
Қос желдеткіш қалақшасы (камераның бумен максималды қанықтылығын алуға мүмкіндік беретін ұсақ дисперсті шаң күйіне дейін судың максималды бөлінуін қамтамасыз етеді)
Есіктің қос әйнегі
Қол таймері
Температураны қолмен бақылау
Бу беруді реттеу
Механикалық есік құлпы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 10.7 кВт |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Таймер, Кері желдеткіш |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 922 мм |
| Жалпы ені | 875 мм |
| Жалпы биіктігі | 835 мм |
| Салмақ | 114 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдері | Конвекция, Бу |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
- Бағасы: 1 360 990 ₸



