Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Автоматты жуу: | Жоқ |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 922х890/950х1205 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 960х1010х1340 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай. |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 160 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 180 |
| Қуаты, кВТ: | 15.95 |
| Кернеу/жиілік: | 400 Жылы |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 80 |
| Температура макс, С: | 270 |
| Температура мин, С: | 45 |
| Температуралық өлшегіш: | Жоқ |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | GN 1/1 530x325 немесе 600x400 табалар |
| Буды беру түрі: | инжектор |
- ПР сериялы инжекциялық типтегі электрлі бу конвектоматтары қоғамдық тамақтандыру саласында (мейрамханалар, дәмханалар, асханалар) гастрономиялық тағамдарды дайындауға, сондай-ақ нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған.
Комбайн комбайндары қоғамдық тамақтандыру орындарында дербес және технологиялық желінің бөлігі ретінде қолданылады.
Электромеханикалық басқару
Әмбебап бағыттағыштар: GN1/1 гастроэмкосттарын және 600х400 наубайхана парақтарын пайдалануға болады.
Деңгейлер арасындағы қашықтық: 80 мм.
3 желдеткіш жылдамдығы
Желдеткіштің автоматты реверсі
Есіктің қос әйнегі
Қол таймері
Температураны қолмен бақылау
Бу беруді реттеу
Артық будың шығатын ысырмасын реттеу арқылы камераны құрғату
Механикалық есік құлпы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.95 кВт |
| Желдеткіштер саны | 3 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Таймер, Кері желдеткіш |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 922 мм |
| Жалпы ені | 875 мм |
| Жалпы биіктігі | 1205 мм |
| Салмақ | 160 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдері | Конвекция, Бу |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
- Бағасы: 1 699 990 ₸



