Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Автоматты жуу: | Жоқ |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 790х824/885х565 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 840х950х750 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 64 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 80 |
| Қуаты, кВТ: | 5.35 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 65 |
| Температура макс, С: | 270 |
| Температура мин, С: | 45 |
| Температуралық өлшегіш: | Жоқ |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | GN 1/1 530x325 |
| Буды беру түрі: | инжектор |
- ПР сериялы инжекциялық типтегі электрлі бу конвекторлары қоғамдық тамақтандыру саласында (мейрамханалар, кафелер, асханалар) гастрономиялық тағамдарды дайындауға арналған.
Комбайн комбайндары қоғамдық тамақтандыру орындарында дербес және технологиялық желінің бөлігі ретінде қолданылады.
Электромеханикалық басқару
GN1/1 гастроэмкосттарға арналған бағыттағыштар
Желдеткіштің автоматты реверсі (өнімнің біркелкі пісуін қамтамасыз етеді, оның ішінде камера толығымен жүктелген кезде)
Қос желдеткіш қалақшасы (камераның бумен максималды қанықтылығын алуға мүмкіндік беретін ұсақ дисперсті шаң күйіне дейін судың максималды бөлінуін қамтамасыз етеді)
Есіктің қос әйнегі
Қол таймері
Температураны қолмен бақылау
Бу беруді реттеу
Механикалық есік құлпы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 5.35 кВт |
| Желдеткіштер саны | 1 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Таймер, Кері желдеткіш, Артқы жарық |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 790 мм |
| Жалпы ені | 824 мм |
| Жалпы биіктігі | 565 мм |
| Салмақ | 64 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 65 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдері | Конвекция, Бу |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
- Бағасы: 741 000 ₸



