Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 700х700х710 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 720х650х730 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 50 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 63.5 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.37 |
| Тіліктің қалыңдығы, мм: | 12 |
Батонның максималды ұзындығы: 38 см
Батонның биіктігі 13 см-ге дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Тік нан кескіш |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Максималды өнімділік | 240 дана/сағ |
| Кесу қалыңдығы | 12 мм |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 370 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ені | 700 мм |
| Жалпы ұзындығы | 700 мм |
| Жалпы биіктігі | 710 мм |
| Салмақ | 50 кг |
| Туралған нан өнімдерінің параметрлері | |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ұзындығы | 380 мм |
- Бағасы: 289 900 ₸


