Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | МПР-350М-01 |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 600х340х650 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Суреттер: | 12253378 12253379 |
| СЭҚ ТН коды: | 8438600000 |
| Тауардың коды: | н0000126332 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 28 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 600 |
МПР-350М сүрту-кесу машиналары пісірілген өнімдерді (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүртуге, шикі және пісірілген өнімдерді (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, шалқан, шалқан, қияр, қызанақ және т.б.) кесуге арналған. және т.б.) әртүрлі геометриялық пішіндегі бөлшектерге, картопты, сәбізді ұсақтап турауға, сондай-ақ қырыққабатты ұсақтауға арналған.
Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және көкөністерді өңдейтін шағын кәсіпорындарда пайдалануға арналған.
Машиналар МЕМСТ 15150-69 бойынша УХЛ4 климаттық нұсқасында плюс 1-ден плюс 35°С-қа дейінгі температурада жұмыс істеу үшін дайындалады.
МПР-350М-01 - пісірілген өнімдерді сүртуге арналған.
Машиналардың негізгі техникалық сипаттамалары
Картопты сүрту кезіндегі өнімділік, кг/сағ, кемінде 600
Сүрту түрлерінің саны: 2
Орнатылған қозғалтқыштың қуаты, кВТ 0,75
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 1,0 артық емес
Қоректендіруші электр желісі:
- токтың түрі: үш фазалы, айнымалы
- номиналды кернеу, В 380
- ток жиілігі, Гц 50
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес:
- ұзындығы 600
- ені 340
- биіктігі 650
Салмағы, кг, 27 артық емес
Орындаудың үш нұсқасында шығарылады:
МПР-350М - шикі және пісірілген тағамдарды кесуге, пісірілген тағамдарды сүртуге арналған.
МПР-350М-01 - пісірілген өнімдерді сүртуге арналған.
МПР-350М-02 - шикі және пісірілген өнімдерді кесуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 600 кг/сағ |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1000 Вт |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Ерекшеліктері | Сүрткіш дискімен жинақтау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 300 мм |
| Биіктігі | 650 мм |
| Салмақ | 30 кг |
- Бағасы: 510 990 ₸




