Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | ХОК-150М |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 650х410х835 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 643х468х937 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8438600000 |
| Тауардың коды: | н0000035831 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 42 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 48 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.75 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 150 |
МОК-150М картоп тазалайтын машина қоғамдық тамақтандыру орындарында картоп пен тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазартуға арналған.
Тот баспайтын болаттан жасалған қаптамасы бар едендік нұсқада жасалған.
2016 жылдың қараша айынан бастап картоп тазартқыш МОК-150М жүк түсіретін люктің жаңа есігімен, жаңа құлыптау механизмімен жасалады және беріктігі төмен тозатын материалдан жасалған жаңа абразивті төсеммен жабдықталады.
Айта кету керек, жаңа абразивті диск теңдестіруді қажет етпейді.
Машиналар МЕМСТ 15150-69 бойынша плюс 1-ден плюс 35 °С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін УХЛ4 нұсқасында шығарылады.
Машиналардың негізгі техникалық сипаттамалары
Өнімділігі, кг/сағ, 150-ден кем емес
Өңдеуге кететін уақыт, мин., 2,0 артық емес
Жұмыс камерасына тиелетін өнім (картоп) саны, кг, 7-ден көп емес
Дискілер саны, дана 2
Орнатылған қуат, кВТ 0,55
Қоректендіруші электр желісі:
токтың түрі: үш фазалы, айнымалы
номиналды кернеу, В 380
ток жиілігі, Гц 50
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес:
ұзындығы 650
ені 410
биіктігі 835
Салмағы, кг, 42 артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс тазартқыштар |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 150 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 750 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 410 мм |
| Биіктігі | 835 мм |
| Салмақ | 42 кг |
- Бағасы: 461 490 ₸


