Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | ХОК-300М |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 650x410x870 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 643х468х937 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8438600000 |
| Тауардың коды: | н0000035832 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 46 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 49 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.75 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 300 |
МОК-300М картоп тазалайтын машиналар қоғамдық тамақтандыру орындарында картоп пен тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазартуға арналған. Тот баспайтын болаттан жасалған қаптамасы бар едендік нұсқада жасалған.
МАШИНАЛАРДЫҢ ҚҰРАМЫНА МЕЗГОСБОРНИК КІРЕДІ!
2016 жылдың қараша айынан бастап МОК-300М картоп тазартқыштары жүк түсіретін люктің жаңа есігімен, жаңа құлыптау механизмімен жасалады және беріктігі аз тозатын материалдан жасалған жаңа абразивті төсеммен жабдықталады. Айта кету керек, жаңа абразивті диск теңдестіруді қажет етпейді.
Машиналар МЕМСТ 15150-69 бойынша плюс 1-ден плюс 35 °С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін УХЛ4 нұсқасында шығарылады.
Машиналардың негізгі техникалық сипаттамалары
Өнімділігі, кг/сағ, кемінде* 300
Өңдеуге кететін уақыт, мин., 2,0 артық емес
Жұмыс камерасына тиелетін өнім (картоп) саны, кг,* 10 артық емес
Дискілер саны, дана 2
Орнатылған қуат, кВТ 0,55
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,75
Қоректендіруші электр желісі:
токтың түрі: үш фазалы, айнымалы
номиналды кернеу, В 380
ток жиілігі, Гц 50
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес:
ұзындығы 650
ені 410
биіктігі 870
Салмағы, кг, 46 артық емес
*- Өнімділік 90% толық тазартылған картоппен тексеріледі. Түйнек қабығы аршылған болып саналады, оның қабығы ойықтарда сақталады, ал түйнектің қалған бетінде ең үлкен өлшемі 1-ден 3 мм-ге дейін болатын қабығы бар үштен аспайтын бөліктер болады (тамыр дақылдары (қызылша, сәбіз) бойынша көрсеткіштердің мәндері белгіленбеген).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс тазартқыштар |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 300 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 750 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Ені | 410 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Салмақ | 46 кг |
- Бағасы: 463 990 ₸


