Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | ХОК-150У |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 560х400х765 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 642х556х879 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Суреттер: | 12263514 |
| СЭҚ ТН коды: | 8438600000 |
| Тауардың коды: | н0000035893 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 34 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 57 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.51 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 150 |
Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картоп пен тамыржемістерді (қызылша, сәбіз) қабығынан тазартуға арналған.
Тот баспайтын болаттан жасалған қаптамасы бар едендік нұсқада жасалған.
Мезгосборник жиынтықта!
2016 жылдың қараша айынан бастап МОК-150У тамыр дақылдарын тазартатын машиналар жүк түсіретін люктің жаңа есігімен, жаңа құлыптау механизмімен жасалады және беріктігі жоғары және тозығы жеткен материалдардан жасалған жаңа абразивті төсеммен жабдықталады.
Айта кету керек, жаңа абразивті диск теңдестіруді қажет етпейді.
МЕМСТ 15150-69 бойынша УХЛ4 орындауында плюс 1-ден плюс 35 °С-қа дейінгі температурада пайдалану үшін шығарылады.
МОК-150У тамыр дақылдарын тазалау машиналарының негізгі айырықша ерекшеліктері
Бүйірлік ағызу құбыры (тот баспайтын болаттан жасалған) оның астына мезгосборникті орнатуға мүмкіндік береді (тот баспайтын болаттан жасалған, жиынтықта жеткізіледі).
Оңтайлы тазалау режимін орнатуға және электр энергиясын үнемдеуге мүмкіндік беретін кіріктірілген уақыт релесі бар.
Машиналардың негізгі техникалық сипаттамалары
Өнімділігі, кг/сағ, 150-ден кем емес
Өнімді тазалау дәрежесі, %, кем дегенде* 90
Бір мезгілде тиелетін өнімнің (картоптың) саны, кг, артық емес* 7
Картопты тазарту кезіндегі қалдықтардың мөлшері, %, артық емес* 20
Дискілер саны (абразивті материалмен қапталған – кремний карбиді F14 ГОСТ Р 52381-2005), дана 2
Жұмыс камерасының қабырғалары: тот баспайтын болаттан жасалған тор
Мезгосборник (тот баспайтын болаттан жасалған): иә
Қабық пен суды кетіруге арналған су төгетін түтік (бүйір қабырғада орналасқан) : иә
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ, 0,51 артық емес
Орнатылған қуат, кВТ 0,37
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес:
ұзындығы 560
ені 400
биіктігі 765
Қоректендіруші электр желісі:
токтың түрі: үш фазалы айнымалы
номиналды кернеу, В 380
ток жиілігі, Гц 50
Салмағы, кг, 34 артық емес
* - Өнімділік 90% толық тазартылған картоппен тексеріледі. Түйнек қабығы аршылған болып саналады, оның қабығы ойықтарда сақталады, ал түйнектің қалған бетінде ең үлкен өлшемі 1-ден 3 мм-ге дейін болатын қабығы бар үштен аспайтын бөліктер болады (тамыр дақылдары (қызылша, сәбіз) бойынша көрсеткіштердің мәндері белгіленбеген).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс тазартқыштар |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 150 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 510 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 400 мм |
| Биіктігі | 765 мм |
| Салмақ | 34 кг |
- Бағасы: 462 990 ₸



