Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | ХОК-300У |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 580x480x850 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 642х556х879 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8438600000 |
| Тауардың коды: | н0000035894 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 35 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 58 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.75 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 300 |
Қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картоп пен тамыржемістерді (қызылша, сәбіз) қабығынан тазартуға арналған. Тот баспайтын болаттан жасалған қаптамасы бар едендік нұсқада жасалған.
2016 жылдың қараша айынан бастап МОК-150У және МОК-300У тамыр дақылдарын тазартатын машиналар жүк түсіретін люктің жаңа есігімен, жаңа құлыптау механизмімен жасалады және беріктігі жоғары және тозығы жеткен материалдан жасалған жаңа абразивті төсеммен жабдықталады. Айта кету керек, жаңа абразивті диск теңдестіруді қажет етпейді.
МОК-150У және МОК-300У тамырларды тазартатын машиналар еуропалық талаптарға сәйкес Еуропалық Одақ нарығы үшін арнайы жасалған және еуропалық сатып алушылар арасында өзін жақсы жағынан көрсетіп үлгерді.
МОК-150У және МОК-300У тамыр дақылдарын тазарту машиналарының өндірілген МОК-150М және МОК-300М картоп тазалайтын машиналардан негізгі айырмашылық белгілері:
Бүйірлік ағызу құбыры (тот баспайтын болаттан жасалған) оның астына мезгосборникті орнатуға мүмкіндік береді (тот баспайтын болаттан жасалған, жиынтықта жеткізіледі).
Оңтайлы тазалау режимін орнатуға және электр энергиясын үнемдеуге мүмкіндік беретін кіріктірілген уақыт релесі бар.
Орнатылған қуаты 0,55 кВТ
Номиналды тұтынылатын қуат 0,75 кВТ-тан аспайды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс тазартқыштар |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 300 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 750 Вт |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 580 мм |
| Ені | 480 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмақ | 35 кг |
- Бағасы: 439 990 ₸



