Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | МПО-1-02 |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 490x280x720 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Суреттер: | 12253388 12253389 12253390 12253391 12253392 12253393 12253394 |
| СЭҚ ТН коды: | 8438600000 |
| Тауардың коды: | н0000126334 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 29.5 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 34.5 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 0.82 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 350 |
Машиналар пісірілген тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүртуге, шикі және пісірілген тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, репа, рутабага, қияр, қызанақ және т.б.) кесуге арналған. т.б.) әртүрлі геометриялық пішіндегі бөлшектерге, картопты, сәбізді ұсақтап турауға, сондай-ақ қырыққабатты ұсақтауға арналған.
Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және көкөністерді өңдейтін шағын кәсіпорындарда пайдалануға арналған.
МПО-1-02 - шикі және пісірілген тағамдарды кесуге арналған (сүртуге арналған құрылғысыз және сүртуге арналған дискілерсіз)
МПО-1 машиналарының МПР-350М сүрту-кесу машиналарынан негізгі айырықша ерекшеліктері төмендегідей:
жұмыс камерасы алюминийден жасалған және машинаның барлық негізгі тораптары бекітілетін көтергіш корпуспен біріктірілген;
корпуссыз қозғалтқыш қолданылды, бұл машинаның өлшемдерін азайтуға және оның салмағын азайтуға мүмкіндік берді;
қозғалтқыштан жұмыс білігіне айналу моментін беру бір серпентинді белдік арқылы жүзеге асырылады, бұл белдіктің керілу жинағын жеңілдетеді;
тегіс жетекті шкивті қолдану жетек шкивінің ағындарының дәл көрсетілуін болдырмады, бұл машинаны құрастыруды жеңілдетеді.
Машиналардың негізгі техникалық сипаттамалары
Өнімділік, кг/сағ, кем емес:
- шикі картопты қалыңдығы 10 мм тілімдерге (тілімдерге) кескен кезде: 350
- картопты езген кезде
Кесу түрлерінің саны: 8
Орнатылған қозғалтқыштың қуаты, кВТ 0,55
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,82
Қоректендіруші электр желісі:
- токтың түрі: үш фазалы, айнымалы
- номиналды кернеу, В 380
- ток жиілігі, Гц 50
абариттік өлшемдер, мм, артық емес:
ұзындығы 490
ені 280
биіктігі 720
Салмағы, кг, 29,5 артық емес
Машиналар 4 нұсқада шығарылады:
МПО-1 - шикі және пісірілген көкөністерді кесуге, картоп пен сәбізді үккіштен өткізуге, пісірілген тағамдарды сүртуге (негізгі нұсқасы) кесуге арналған жұмыс дискілерінің толық жиынтығымен (6 дана) және кесуге және сүртуге арналған құрылғылармен;
МПО-1-01 - пісірілген өнімдерді сүртуге арналған (арматурасыз және кесуге арналған ауыстырылатын жұмыс дискілері жоқ);
МПО-1-02 - шикі және пісірілген тағамдарды кесуге арналған (сүртуге арналған құрылғысыз және сүртуге арналған дискілерсіз);
МПО-1-03 - 220 В жетегі бар шикі және пісірілген тағамдарды кесуге арналған (сүртуге арналған құрылғысыз және сүртуге арналған дискілерсіз).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 350 кг/сағ |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 820 Вт |
| Ерекшеліктері | Сүрткіш дискімен жинақтау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Ені | 280 мм |
| Биіктігі | 720 мм |
| Салмақ | 30 кг |
- Бағасы: 518 990 ₸









