Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | Торгмаш Баранович (Беларусь) |
| Ел: | Беларусь |
| Артикул: | МПО-1 |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 490х310х715 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Суреттер: | 12255629 12255630 12255631 12255632 12255633 12255634 12255635 12255636 12255637 |
| СЭҚ ТН коды: | 8438600000 |
| Тауардың коды: | н0000126834 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 33 |
| Кернеу/жиілік: | 380 Жылы |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1 |
| Өнімділік, кг/сағ: | 600 |
Машиналар пісірілген тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, сұйық жарма, бұршақ, үрме бұршақ, алма, сүзбе және т.б.) сүртуге, шикі және пісірілген тағамдарды (картоп, қызылша, сәбіз, пияз, репа, рутабага, қияр, қызанақ және т.б.) кесуге арналған. т.б.) әртүрлі геометриялық пішіндегі бөлшектерге, картопты, сәбізді ұсақтап турауға, сондай-ақ қырыққабатты ұсақтауға арналған.
МПО-1 - шикі және пісірілген көкөністерді кесуге, картоп пен сәбізді үккіштен өткізуге, пісірілген тағамдарды сүртуге (негізгі нұсқасы) кесуге арналған жұмыс дискілерінің толық жиынтығымен (6 дана) және кесуге және сүртуге арналған құрылғылармен;
Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және көкөністерді өңдейтін шағын кәсіпорындарда пайдалануға арналған.
Машиналардың негізгі техникалық сипаттамалары
Өнімділік, кг/сағ, кем емес:
- шикі картопты қалыңдығы 10 мм кесектерге (тілімдерге) кескен кезде 350
- картопты езген кезде 600
Кесу түрлерінің саны 9
Сүрту түрлерінің саны: 2
Орнатылған қозғалтқыштың қуаты, кВТ: 0,75
Қоректендіруші электр желісі:
- токтың түрі: үш фазалы, айнымалы
- номиналды кернеу, В 380
- ток жиілігі, Гц 50
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес:
ұзындығы 490
ені 310
биіктігі 715
Салмағы, кг, 33 артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 600 кг/сағ |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1000 Вт |
| Ерекшеліктері | Сүрткіш дискімен жинақтау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 490 мм |
| Ені | 310 мм |
| Биіктігі | 715 мм |
| Салмақ | 33 кг |
- Бағасы: 515 990 ₸











