Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | HS30 |
| Кіріс кернеуі,В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 750х435х900 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 1000х800х500 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| Суреттер: | 12253055 |
| СЭҚ ТН коды: | 8438101000 |
| Тауардың коды: | н0000202520 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 109 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 120 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.5 |
| Көлемі, л: | 30 |
| Көтергіш бас: | Жоқ |
| Алмалы-салмалы дежа: | Жоқ |
HS қамыр илеу машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған әртүрлі консистенциялы қамыр илеуге арналған. . Қорғаныш қақпақпен жабдықталған спиральді қамыр илейтін машиналар басқаруда айтарлықтай қарапайым және бұл ретте жұмыста қауіпсіз болып табылады. Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. 2 жылдамдық - 150/200 айн/мин. Тостағанның көлемі: 34 литр. Өнімділігі: 90 кг/сағ. Қамырды жүктеу: 12 кг.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Ерекшеліктері | Таймер |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өнімділік | 90 кг/сағ |
| Дежа көлемі | 30 л |
| Тестті жүктеу | 12 кг |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 435 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Салмақ | 109 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 300 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
- Бағасы: 395 990 ₸




