Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | HS60 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| СЭҚ ТН коды: | 8438101000 |
| Тауардың коды: | н0000216112 |
HS қамыр илеу машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш немесе кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған әртүрлі консистенциялы қамыр илеуге арналған. . Қорғаныш қақпақпен жабдықталған спиральді қамыр илейтін машиналар басқаруда айтарлықтай қарапайым және бұл ретте жұмыста қауіпсіз болып табылады. Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. 2 жылдамдық - 150/200 айн/мин. Тостағанның көлемі: 64 литр. Қамырды жүктеу: 25 кг.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 200 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Ерекшеліктері | Таймер |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3000 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өнімділік | 180 кг/сағ |
| Дежа көлемі | 64 л |
| Тестті жүктеу | 25 кг |
| Бас көтеру механизмі | көтерілмейтін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбайтын дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 870 мм |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 970 мм |
| Салмақ | 140 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 500 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
- Бағасы: 555 990 ₸




