Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | B20 |
| Кіріс кернеуі, В: | 220 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 515х430х760 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 600х900х500 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| СЭҚ ТН коды: | 8438200000 |
| Тауардың коды: | н0000123467 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 65 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 72.5 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.1 |
| Көлемі, л: | 20 |
20-дағы шайқау машинасы әртүрлі сұйық консистенциялы қамыр илеуге арналған, оның ішінде ақуыз, қаймақ, ашытқы, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде печенье.
Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. Толық жиынтық: ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-қалақ. 3 ұру жылдамдығы 105/180/425 айн/мин. Алмалы-салмалы тостағанның сыйымдылығы: 20 литр.
Ілмек қондырмасы нан, пицца, кондитерлік өнімдерді пісіру кезінде ашытқы қамырын илеу үшін қолданылады.
Саптама құймақтарға, вафлилерге, печеньелерге арналған сұйық қамырды илеу, тұздықтар, кремдер, езбелер және т.б. дайындау үшін жалпақ шайқағыш немесе араластырғыш қалақша қолданылады.
Миксерге арналған көпірткіш қондырма жұмыртқаны, жұмыртқаның ағын, кілегейді шайқағанда, мусстарды және т.б. пісіргенде қолданылады.,
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 340 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер, Бағдарламалау |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1100 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Өнімділік | 60 кг/сағ |
| Дежа көлемі | 20 л |
| Тестті жүктеу | 8 кг |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 515 мм |
| Ені | 430 мм |
| Биіктігі | 760 мм |
| Салмақ | 65 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 20 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
- Бағасы: 196 500 ₸





