Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ROAL |
| Ел: | Қытай |
| Артикул: | B40 |
| Кіріс кернеуі, В: | 380 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 460х350х630 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 570х430х770 |
| Кепілдік мерзімі: | 6 ай. |
| СЭҚ ТН коды: | 8438200000 |
| Тауардың коды: | н0000213783 |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 1.5 |
| Көлемі, л: | 40 |
40-та шайқау машинасы әртүрлі сұйық консистенциялы қамыр илеуге арналған, оның ішінде ақуыз, қаймақ, ашытқы, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде печенье. Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. Толық жиынтық: ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-қалақ. 2 ұру жылдамдығы 170/340 айн/мин. Алмалы-салмалы тостағанның сыйымдылығы: 40 литр.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 430 айн/мин |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Металл |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер, Бағдарламалау |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Дежа көлемі | 40 л |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 620 мм |
| Ені | 630 мм |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 30 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
- Бағасы: 710 000 ₸



