Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Беларусь |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 480х465х950 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 48 |
| Қуаты, кВТ: | 0.75 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
Ет өнімдеріне арналған таспалы ара салқындатылған және мұздатылған етті, сондай-ақ сүйектері немесе сүйектері бар етті әртүрлі мөлшердегі бөліктерге жылдам кесуге арналған.
МЕМСТ 15150-69 бойынша УХЛ 4 орындауында шығарылады.
Сенімділігімен, қауіпсіздігімен және Кеден одағының техникалық регламенттеріне сәйкестігімен, техникалық қызмет көрсетудің қарапайымдылығымен және ұзақ қызмет ету мерзімімен ерекшеленеді.
Корпус үстел үсті түріндегі жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Кесудің максималды биіктігі - 240 мм, өнімнің соңғы бөлігін кесуге арналған құрылғымен жабдықталған.
Қажетті қалыңдықтағы кесектерді ыңғайлы кесу үшін үстелге градациясы 5 мм болатын сызықтық шкала қолданылады.
Мінездемелер:
Техникалық өнімділік, кг/сағ - 300;
Электр энергиясын тұтыну, кВТ - 1,1;
Орнатылған қуат, кВТ - 0,75;
Таспа төсемінің қалыңдығы, ені, ұзындығы, мм - 0,6х16х1650;
Кесу биіктігі, артық емес, мм - 240;
Токтың түрі - айнымалы;
Номиналды кернеу, Бір фазалы - 220;
Ток жиілігі, Гц - 50;
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес;
Ұзындығы - 480;
Ені - 465;
Биіктігі - 950;
Салмағы, кг, артық емес - 48.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қуат | 0.75 кВт |
| Массасы | 48 кг |
| Өнімділік | 300.0 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Жылжымалы |
| Ара пішіні | Таспа |
| Қызмет көрсетуші персоналдың саны | 1 адам |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Тұтынылатын қуат | 1100 Сейсенбі |
| Кесудің максималды ені | 3 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 465.0 |
| Ұзындығы | 480.0 |
| Биіктігі | 950.0 |
- Бағасы: 788 000 ₸





