Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ARKTO |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | R0,7-S |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 710х880х2200 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 790х940х2290 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8418408008 |
| Тауардың коды: | н0000188911 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 115 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 135 |
Жұмыс температурасының диапазоны, °C 0...+6
Көлемі, л 700
Габариттік өлшемдері, мм 710х880х2200
Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм 60
Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) +40-қа дейін/80-ге дейін
Салқындату түрі динамикалық
Хладагент R134a
Агрегаттың орналасуы жоғарғы
Термостат эл.блок
Конденсатты буландыру жүйесі бар жібіту түрі автоматты
Шредердің клапаны +
Тұтынылатын қуат, Вт 350-ден артық емес
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ 3,5 артық емес
Стандарт Gastronorm GN 2/1
Сөреге рұқсат етілген жүктеме, кг 40
Сөре өлшемі, мм 530x650
Сөрелер саны 5
Жарықтандыру +
Құлып +
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц 230/50
Логистикалық ақпарат:
Таза салмағы, кг 145
Брутто салмағы, кг 165
Қаптамадағы өлшемдері, мм 790х940х2290
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 6 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Климаттық класс | SN |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 710 мм |
| Ені | 880 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Салмақ | 115 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 700 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Болат |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Авто-мұздату | Иә |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Таза, кг артық емес | 115 |
| Қаптамадағы габариттері (ДХХВ) | 790х940х2290 мм |
- Бағасы: 446 590 ₸




