Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПОЛИАР |
| Ел: | Ресей |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 735х960х1996 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 850х988х2160 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 125 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 149 |
- Жұмыс температурасының диапазоны -18 °C жоғары емес. Салқындату түрі - динамикалық. Агрегаттың орналасуы - жоғарғы. Еріту түрі - автоматты, конденсатты буландыру жүйесімен. Шредердің клапаны. Электрондық басқару блогы. Төрт сөре, өлшемі 530х650 мм. Сөренің рұқсат етілген жүктемесі 40 кг. Жарықтандыру.
-
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесімен жылытқыштардың көмегімен буландырғышты автоматты түрде еріту
-
Қосымша сипаттамалар:
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 12 кВТ/сағ
- Сөрелер саны: 4
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөре өлшемі: GN 2/1 (530x650 мм)
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 61 мм
- Қаптама көлемі: 1,84 м3
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың жоғарғы орналасуы
- Салқындатқыш: R290
- Сұйық кристалды дисплей
- Шредердің клапаны
- Жылыту құрылғысы бар компенсациялық клапан
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Топсалы есік түрі
- Максималды тығыздауды қамтамасыз ететін магнитті кірістірулері бар серпімді тығыздағыштар
- Ішкі жарықтандыру
- Аяқтарды биіктігі бойынша реттеу
- Құлып
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Балмұздаққа арналған |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 350 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 735 мм |
| Ені | 960 мм |
| Биіктігі | 1996 мм |
| Салмақ | 125 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 700 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 4 д. (дана) |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Есік материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Электрмен қоректендіру жүйесі, В/Гц | 230/50 |
| Шредердің клапаны | + |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Есік түрі | Бұрылмалы |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Көрсету | True |
| Температураны автоматты реттеу | True |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Термометр | True |
- Бағасы: 626 590 ₸


