Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ARKTO |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | F1,4-S |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 1420х880х2200 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 1490х940х2290 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| СЭҚ ТН коды: | 8418109000 |
| Тауардың коды: | н0000189173 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 91 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 100 |
- Жұмыс температурасының диапазоны, °C -18 жоғары емес
Көлемі, л 1400
Габариттік өлшемдері, мм 1420х880х2200
Корпус қабырғасының қалыңдығы, мм 60
Қоршаған ортаның жағдайы (t,°C,/вл-сть, %) +40-қа дейін/80-ге дейін
Салқындату түрі динамикалық
Хладагент R404A
Агрегаттың орналасуы жоғарғы
Термостат эл.блок
Еріту түрі конденсатты буландыру жүйесі бар қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде жүзеге асырылады
Шредердің клапаны +
Тұтынылатын қуат, Вт 800/800 артық емес
Тәулігіне электр энергиясын тұтыну, кВТ/сағ 15-тен артық емес
Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН +
Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЕНГ +
Стандарт Gastronorm GN 2/1
Сөреге рұқсат етілген жүктеме, кг 40
Сөре өлшемі, мм 530x650
Сөрелер саны 10
Жарықтандыру +
Құлып +
Электрмен жабдықтау жүйесі, В/Гц 230/50
Логистикалық ақпарат:
Таза салмағы, кг 230
Брутто салмағы, кг 255
Қаптамадағы өлшемдері, мм 1490х940х2290 -
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Тоңазытқыш қондырғысының жоғарғы орналасуы
- Қыздырғыш элементтердің көмегімен автоматты түрде еріту
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Конденсатты ағызу құбырын жылытуға арналған ПЭН
- Есік ойығын жылытуға арналған ПЭН
- Шредердің клапаны
- Ішкі жарықтандыру
- Кіріктірілген жақындатқышы бар есіктер
- Тұтас құю корпусы
- Оңай алынатын тік сөрелер мен сөре бағыттағыштары
- Ішкі көлемдегі және науа науасындағы радиусты иілімдер
- Гастроэмкосттар үшін жарамды GN 2/1
- Хладагент R290
- Биіктігі бойынша реттелетін тіректер
-
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 1300 л
- Сөрелер саны: 10
- Сөре өлшемі: 530х650 мм
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 40 кг
- Сөрелерді реттеу қадамы: 60 мм
- Электр энергиясының тәуліктік шығыны: 15 кВТ*сағ
- Тұтынылатын қуат:
- Салқындату: 0,8 кВТ
- Еріту: 0,8 кВТ
- Корпус қабырғаларының қалыңдығы: 61 мм
- Қоршаған ортаның жағдайы:
- Температура: 40 °C дейін
- Ылғалдылығы: 80%-ға дейін %
- Ішкі көлемнің биіктігі: 1700 мм
- Баудың ұзындығы: 4,5 м
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш шкаф |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Балмұздаққа арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Секциялар саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 800 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1420 мм |
| Ені | 880 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1400 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 10 д. (дана) |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Есік материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Шредердің клапаны | + |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Есік түрі | Бұрылмалы |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Көрсету | True |
| Температураны автоматты реттеу | True |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Термометр | True |
- Бағасы: 895 990 ₸


