
Қаптамаларды, қораптарды және қаптарды дайындауға арналған Valpress-1000 білікті тескіш пресс
- Қолжетімді емес
- Коды:1000
2 100 000 ₸
Сипаттамалары:
-
Электрлік сипаттамалары
-
Қуат көзі: 220 В
-
Жетек: Басқыш
-
-
Жұмыс аймағы
-
Минималды ені: 400 мм
-
Максималды ені: 1600 мм
-
Цилиндрлер арасындағы максималды саңылау: 30 мм
-
-
Материал
-
Материалдың тығыздығы: 1000 г/м дейін
-
Сипаттамасы :
Штанцформға арналған білікшелі пресс, өндірушіден кескіш пресс. Картон, резеңке, киіз, ппу, қағаз, магнитті винил және т.б. сияқты материалдардан жасалған штанцформалардың көмегімен әртүрлі бұйымдарды кеседі
Дайындаманың мах. форматы 1100 мм. (ені)*ұзындығы шектелмейді. Дайындамасы бар штангалық қалып станоктың бір үстелінен біліктер арқылы екінші үстелге жылжытылады, онда дайындама алынып, жаңасы қойылады. Өнімділік: дайындаманың көлеміне байланысты сағатына 250-ден 550 прокатқа дейін. Станоктың тескіш біліктері біркелкі полиуретанды жабыны бар жоғары сапалы болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін айтарлықтай арттыруға мүмкіндік береді. Біліктердің орташа пайдалану мерзімі – 1 жұмыс ауысымында станоктың күнделікті жүктемесі кезінде кемінде 6 жыл
Роликті пресс бөлшектердің жоғары дәлдігімен көп мөлшерде фигуралық пішіндерден бұйымдар жасауға мүмкіндік береді.
Машина операциялық басып шығару, аяқ киім өндіру және орау үшін тамаша.
Өндіріс және дайындау үшін пайдалануға болады: гофрленген картоннан және картоннан жасалған контейнерлер, тығыздағыштар мен тығыздағыштар, визиткалар, магнитті кенептен (винил) магниттер, басқатырғыштар, ашық хаттар, матадан жасалған бұйымдар, қораптар мен қаптамалар, микрогофрокартон.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| станок түрі | Кесу пресі |
| Жетек түрі | Аралас |
| максималды жұмыс күші | 1 т |
| Жұмыс ұзақтығы | 220 мм |
| Парақтың максималды ені | 110 мм |
| Кесудің максималды диаметрі | 100 мм |
| Жалпы параметрлер | |
| Ұзындығы | 2200 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 1 ай |
- Бағасы: 2 100 000 ₸









