Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | үстел үсті |
| Оттықтар саны | 1 |
| Оттық | индукциялық |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.4-тен 3.5 кВТ-қа дейін |
| Ені | 351 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Биіктігі | 120 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.3 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Индукциялық плита қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда тамақ дайындауға арналған. Индукциялық конфорка онда ыдыс болған жағдайда ғана жұмыс істейді, соның салдарынан электр энергиясы үнемделеді. Модель электронды басқару панелімен, 9 қуат деңгейімен және 24 сағаттық таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін, сәйкес сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 2 жанкүйер
- Резеңкеленген аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 60-тан 240 °С-қа дейін
- Қолданылатын ыдыстардың диаметрі: 120-дан 200 мм-ге дейін
- Беткі қабаттың максималды жүктемесі: 25 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Airhot |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған, Көше саудасы |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.3 кг |
| Биіктігі | 120 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 351 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
- Бағасы: 65 000 ₸


