Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Оттықтар саны | 8 |
| Қуат | 21 кВТ |
| Ені | 1510 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | 9300175 |
Сипаттамасы
Газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындар жиынтығы кіреді.
.Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 3,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 6,5 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,5 кг/сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған, Көше саудасы |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 1510 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 8 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 8 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
- Бағасы: 141 600 ₸





