Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Оттықтар саны | 4 |
| Қуат | 18 кВТ |
| Ені | 1600 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | 9300174 |
Сипаттамасы
Газ плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындар жиынтығы кіреді.
.Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 3,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 6,5 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,5 кг/сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған, Көше саудасы |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1600 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмақ | 65 кг |
- Бағасы: 148 990 ₸




