Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | үстел үсті |
| Жабдықтау | |
| Оттықтар саны | 2 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 3+3 кВТ |
| Ені | 830 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | 9300221 |
Сипаттамасы
Электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды плитадағы ыдыстарда дайындауға арналған. Модель шыны керамикалық оттықтармен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтың түрі | Шыны керамика |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 6 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған, Көше саудасы |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ұзындығы | 830 мм |
| Ені | 400 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
- Бағасы: 124 000 ₸



