Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Оттықтар саны | 2 (ВОК) |
| Қуат | 16,5 кВТ |
| Ені | 1800 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 56 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | 9303557 |
Сипаттамасы
Газ плитасы пан-азиялық тағамдарды, лагмандарды және т.б. дайындауға арналған. тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқта. Модель сумен жабдықтауға арналған кранмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындар жиынтығы кіреді.
.Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 16,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,3 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,86 кг/сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Кемелерге арналған, Көше саудасы |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 56 кг |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 1300 мм |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Дөңгелек |
- Бағасы: 358 500 ₸


