Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрлері | электрлік |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Айналу жылдамдығы | 270 айн/мин. |
| Орнату | үстел үсті |
| Материал | алюминий |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Ені | 260 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | MSF-300 н0000135307 |
Сипаттамасы
Көкөніс кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген және шикі көкөністерді, етті, жержаңғақтарды, жемістерді және басқа да өнімдерді ұсақтауға арналған. Модель 2 шұңқырмен жабдықталған: көлемді өнімдерді кесуге арналған үлкен және ұзындары үшін дөңгелек. Корпус алюминийден және магний қорытпасынан, пышақтар тот баспайтын болаттан, бекіту тақтасы пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне 5 айналмалы пышақ кіреді: 2 және 4 мм тілімдерге және 3, 4 және 7 мм үккіштерге кесуге арналған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пышақтардың диаметрі: 205 мм
- Үздіксіз жұмыстың максималды уақыты: 10 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 300x550x550 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Өнеркәсіптік көкөніс кескіштер |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Максималды өнімділік | 300 кг/сағ |
| Максималды айналу жылдамдығы | 270 айн/мин |
| Материал | Алюминий |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.55 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Корпустың түсі | Алюминий |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 21 кг |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 281 850 ₸


