Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Жұмыс беті | секциялық |
| Оттықтар саны | 2 |
| Қуат | 9 кВТ |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
|
Газ плитасы (ПГ) қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында бірінші, екінші және үшінші тағамдарды өз бетінше де, технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде де пісіруге арналған. |
Жеткізу көлеміне табиғи және сұйытылған газға арналған ағындардың (әмбебап) жиынтығы кіреді.
.Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 4,5 кВТ
- Газ шығыны:
- Табиғи: 6,5 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,5 кг/сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Ұйымдардың кеңселері, Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Газ |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Ені | 460 мм |
| Биіктігі | 800 мм |
| Салмақ | 35 кг |
- Бағасы: 66 990 ₸








