Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Наубайхана пеші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда нан-тоқаш және кондитерлік өнімдердің кең ассортиментін пісіру үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен және камерадағы температуралық режимді автоматты түрде қамтамасыз етумен жабдықталған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 15 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде реттеу, Артқы жарық |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 156 кг |
| Биіктігі | 1520 мм |
| Ұзындығы | 820 мм |
| Ені | 1220 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 180 мм |
| Ішкі ұзындығы | 610 мм |
| Ішкі ені | 820 мм |
- Бағасы: 797 800 ₸




