Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Наубайхана пеші қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік цехтарда нан-тоқаш және кондитерлік өнімдердің кең ассортиментін пісіру үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен және камерадағы температуралық режимді автоматты түрде қамтамасыз етумен жабдықталған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Газ |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Температураны автоматты түрде реттеу |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 15 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 860 мм |
| Ені | 1710 мм |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Салмақ | 190 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 180 мм |
| Ішкі ені | 1230 мм |
| Ішкі ұзындығы | 610 мм |
- Бағасы: 1 015 990 ₸





