Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Температуралық режим | 0-ден +8 °С-қа дейін |
| Көлем | 480 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Есіктер саны | 3 |
| Үстел үсті | ернеуімен 60 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ені | 2000 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 160 келі |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Артикул | АШЛ-20/6 |
Сипаттамасы
Тоңазытқыш үстел қамырды жайып шығаруға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тот баспайтын болаттан жасалған жұмыс бетімен, құлыптары бар тығыздағыштары бар 2 топсалы есіктермен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Тұтас құю корпусы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
- Сібір тоңазытқыш қондырғысы
- Luve буландырғышы (Италия)
- Бұйымның климаттық класы: 5
- Коррозияға төзімділігі жоғары: 19
- Шаңнан және зақымданудан қорғаудың жоғары дәрежесі
- Жоғары жылу оқшаулау
- Ыстықта да үздіксіз жұмыс
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: 0,6 кВТ/сағ
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 42 °C-қа дейін
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Болаттың қалыңдығы: 1 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Климаттық класс | SN |
| Секциялар саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 8 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Мини бар | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.6 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Мақсаты | Десертке арналған, Балмұздаққа арналған, Жемістер үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Жартылай фабрикаттар үшін, Пиццаға арналған, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған, Балыққа арналған, Етке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Тестке арналған |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Температураны автоматты түрде реттеу | Иә |
| Авто-мұздату | Жоқ |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Дисплей | Иә |
| Жабдық есіктерінің саны | 3 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 1 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
| Термометр | Иә |
| Есік түрі | Айқарма |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 160 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 480 л |
- Бағасы: 513 500 ₸


