Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | ас құралдарына арналған сөре |
| Ені | 630 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Биіктігі | 1320 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Артикул | ТҚҚББ |
Сипаттамасы
Ас құралдары мен сөрелерге арналған есептегіш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ас құралдары мен науаларды сақтау үшін тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Модель GN 1/6 3 гастро сыйымдылыққа және GN 1/1 нанға арналған 1 гастро сыйымдылыққа толығымен тот баспайтын етіп жасалған.болат; гастро-ойықтар жинаққа кірмейді, артқы жағында инвентарьға арналған ашық бөлік бар, сән биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 710х730х1350 мм
- Қаптама көлемі: 0,7 м3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Модульдік элемент түрі | Көмекші, Бейтарап |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25 кг |
| Биіктігі | 1320 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 630 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
- Бағасы: 165 000 ₸


