Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | тоңазытқыш витринасы |
| Бағыттауыштар | Бар |
| Тоңазытқыш бөлігінің температуралық режимі | 0-ден 5 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Ені | 1120 мм |
| Тереңдігі | 980 мм |
| Биіктігі | 1720 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 204 келі |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
Сипаттамасы
Салқындатылған сөре-витрина ПОСТ-1,12 тарату желісінің бөлігі ретінде пайдаланылады және десерттерді, салаттарды және басқа да тағамдарды көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Құрылғы өзіне-өзі қызмет көрсету жүйесі бар кафелерде және ірі супермаркеттерде пайдалануға жарамды.
Үстел үсті мен сөрелер AISI 304 тот баспайтын болаттан, бүйір және алдыңғы панельдер сұр түске боялған мырыштан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату түрі
- Температураны 1 °С дәлдікпен ұстап тұратын электрондық термостат
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Жабдықтаумен бірге: бағыттаушы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Модульдік элемент түрі | Тоңазытқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 209 кг |
| Биіктігі | 1720 мм |
| Ұзындығы | 980 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Науаға арналған нұсқаулықтар | Иә |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
- Бағасы: 635 800 ₸


