Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 380 Жылы |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Таба | ГН 1/1, 600х400 мм |
| Камера өлшемдері | 693х346х457 мм |
| Басқарма | механикалық |
| Температуралық режим | 45-тен 280 °С-қа дейін |
| Буды ылғалдандыру | Бар |
| Суға қосылу | Бар |
| Таймер | Бар |
| Қуат | 6.35 кВТ |
| Ені | 790 мм |
| Тереңдігі | 800-ден 860 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 550 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Конвекциялық пеш нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель қолмен жұмыс істейтін таймермен және механикалық құлпы бар есікпен жабдықталған. Қуыру камерасы жылу оқшаулағыш қабатымен оқшауланған.
Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгілерді сатып алу ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- Механикалық басқару
- Тамақ өнімдерін дайындауға арналған режимдер:
- Құрғақ жылыту
- Камераға бу беру арқылы қыздыру
- Температураны қолмен бақылау
- Бумен баптау - түймені басып тұрып буды беру
- Әмбебап бағыттағыштар
- Пеш қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында дербес / технологиялық желі құрамында пайдаланылады
- Желдеткіштің автоматты реверсі
- Есіктің қос әйнегі
Қосымша сипаттамалар:
- Қоршаған ортаның ылғалдылығы: 45-тен 80-ге дейін%
- Саны:
- ОНДар: 1
- Жанкүйерлер: 1
- Шамдар: 2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Қазандық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.35 кВт |
| Желдеткіштер саны | 1 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Ылғалдылықты қолмен беру, Артқы жарық, Кері желдеткіш, Температураны шектегіш, Таймер, Су құбырына қосылу мүмкіндігі |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 860 мм |
| Жалпы ені | 790 мм |
| Жалпы биіктігі | 550 мм |
| Салмақ | 62 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдері | Конвекция+дымқыл бу, Конвекция, Ылғал бу, Конвекция+бу, Конвекция + құрғақ ауа, Бу, Құрғақ бу |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
- Бағасы: 431 050 ₸


