Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Конвекциялық пеш нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық және көкөніс тағамдарын дайындауға және жылытуға арналған. Модель қолмен жұмыс істейтін таймермен және механикалық құлпы бар есікпен жабдықталған. Қуыру камерасы жылу оқшаулағыш қабатымен оқшауланған. Жеткізу көлеміне су құбырына арналған шланг кіреді. Суды тазарту және жұмсарту үшін қосымша су жұмсартқыш пен сүзгілерді сатып алу ұсынылады. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Конвекциялық пеш |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Желдеткіштер саны | 3 д. (дана) |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.95 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Ылғалдылықты қолмен беру, Артқы жарық, Кері желдеткіш, Температураны шектегіш, Таймер, Су құбырына қосылу мүмкіндігі |
| Пісіру парағы | 600x400 |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Қазандық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 156 кг |
| Жалпы биіктігі | 1205 мм |
| Жалпы ұзындығы | 922 мм |
| Жалпы ені | 950 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Жұмыс режимдері | Конвекция+дымқыл бу, Конвекция, Ылғал бу, Конвекция+бу, Конвекция + құрғақ ауа, Бу, Құрғақ бу |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
- Бағасы: 1 279 990 ₸



