Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | діріл |
| Магниттік сепарация | |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Ені | 390 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Биіктігі | 825 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35.5 кг |
Сипаттамасы
Ұн елеуіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ұнды басқа заттардан елеу және тазарту, сондай-ақ қопсыту және ауамен қанықтыру үшін қолданылады. Модель металл ұстағышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қабылдау бункерінің сыйымдылығы: 20 кг
- Қуат:
- Номиналды: 0,55 кВТ
- Тұтынылатын: 0,25 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 610х460х900 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 310 990 ₸


