Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Көлем | 9 л |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.7 кВТ |
| Ені | 315 мм |
| Тереңдігі | 475 мм |
| Биіктігі | 405 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Өндіруші ел | Беларусь |
Сипаттамасы
Кескіш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді ұнтақтау және араластыру, тартылған ет, паста, мусс, қоспалар және пюре жасау үшін қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында және шағын өңдеу зауыттарында қолданылады. Модель жетекпен, пышақ жинағымен, тостағанмен, қақпақпен, 4 тірек қуат кабелімен жабдықталған. Дежа жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, қақпағы – берік пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқыш арқылы жылдамдықты реттеу
- Процесті визуалды бақылауға арналған мөлдір қақпақ
- Арнайы тетіктің көмегімен қақпақты құлыптау
- Жұмыс барысында қажетті ингредиенттерді қосу үшін қақпақтағы арнайы тесік
- Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін тұтқалары бар дежа
- СТБ ISO 9001-2015 стандартының талаптарына сәйкес өндіріс
- МЕМСТ 15150 бойынша климаттық орындалуы: УХЛ 4
- Сенімділік, қауіпсіздік және ұзақ пайдалану мерзімі
- Тазалаудың қарапайымдылығы
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану температурасының диапазоны: 1-ден 35 °C-қа дейін
- Номиналды қуаты: 1 кВТ
- Циклдің ұзақтығы: 3 минуттан аспайды.
- Ұсынылатын бір реттік жүктеу: 1 кг артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Белторгмаш |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Куттер |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Минималды өнімділік | 0.1 кг |
| Максималды өнімділік | 1 кг |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 700 Вт |
| Салмақ | 26 кг |
| Ерекшеліктері | Резеңкеленген аяқтар |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 475 мм |
| Ені | 315 мм |
| Биіктігі | 405 мм |
| Тереңдігі | 26 мм |
| Ішкі параметрлер | |
| Сыйымдылық көлемі | 9 л |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Пышақ материалы | Болат |
- Бағасы: 426 800 ₸


