Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату тәсілі | үстел үсті |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Көлем | 13 л |
| Температуралық режим | 35-тен 95 °C-қа дейін |
| Төгуге арналған шүмек | |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Ені | 360 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Мармит қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында алғашқы тағамдарды ыстық күйінде ұстауға және таратуға арналған. Жабдық ыдыстарды салқындатудан және кейіннен қыздырудан сақтайды. Модель фланеці бар жиналмалы алынбалы қақпақпен жабдықталған. Корпус эмальданған болаттан, суға арналған ыдыс алюминийден, сорпа ыдысы SUS 201 болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 4 кг |
| Жабдықтың түрі | Мармит |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Сыйымдылықтар саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 95 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| қойғыш жасау материалы | Болат |
| Қақпақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 35 град. |
| қызметі | Бірінші тағамдарға арналған |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.6 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Көлемі | 13 л |
| Түтікше электрқыздырғыштың жұмыс принципі | Құрғақ жылыту |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Үйге арналған, Fast-food, Сауда дүкендері |
| Қақпақ түрі | Алынбалы |
| Формфактор | Стационарлық |
| Пішін | Дөңгелек |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 360 мм |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 45 000 ₸




