Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 380 Жылы |
| Пішім | стационарлық |
| Көлем | 160 л |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| Температуралық режим | 100 °C |
| Тэндер саны | 6 дана. |
| Қуат | 18 кВТ |
| Ені | 841 мм |
| Тереңдігі | 1015 мм |
| Биіктігі | 860-тан 1030 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 127 келі |
| Ені (қаптамада) | 840 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 1040 мм |
| Салмағы (қаптамада) | 170 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, соустарды және десерттерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель механикалық басқару панелімен және дайын өнімді төгуге мүмкіндік беретін су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы мен қайнату ыдысы AISI 304 аустенитті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 3 жұмыс режимі
- "Бу-су күртешесінің" көмегімен суды жылыту
- "Бу-су күртесінде" су болмаған кезде жылытуды автоматты түрде өшіру
- Қақпақ жоғарғы қалыпта бекітуге арналған бекіткіштермен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Су көлемі: 11,5 л
- Номиналды тұтынылатын қуат: 18,1 кВТ
- Ыдыстағы суды қыздыру уақыты: 60 мин.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- AISI 316 маркалы қышқылға төзімді тот баспайтын болаттан жасалған қайнату ыдысы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 127 кг |
| Жылыту түрі | Тікелей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| түтікше қыздыру элементтерінің саны | 6 д. (дана) |
| Номиналды қуат тұтыну | 18 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Пісіру ыдысының көлемі | 160 л |
| Жұмыс режимдері | Жылыту, Қайнау, Пісіру |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Fast-food, Сауда дүкендері |
| тамақ пісіру қазанының түрі | Аударылмайтын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 860 мм |
| Қазандықтың диаметрі | 652 мм |
| Ұзындығы | 1015 мм |
| Ені | 841 мм |
- Бағасы: 1 120 000 ₸


