Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 200 °C-қа дейін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Қуыру бетінің материалы | болат |
| Ені | 305 мм |
| Тереңдігі | 385 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Артикул | н0000122606 |
Сипаттамасы
Қысқыш гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық, құс етін, көкөністерді, бутербродтар мен бутербродтарды қуыруға арналған. Модель 2 термостатпен, қыздыру индикаторымен, май жинағышпен және сақтандырғышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті эмальмен қапталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 490x440x340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 66 890 ₸


