Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | үстел үсті |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Қуыру бетінің құрылымы | тегіс |
| Беткі материал | болат |
| Қуат | 3 кВТ |
| Ені | 550 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Биіктігі | 240 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Қуыру беті қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, құс етін, балықты және көкөністерді контактілі қуыру үшін қолданылады. Модель температураны бірқалыпты реттейтін термостатпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне шанышқы кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 600x510x260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 19.9 кг |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| май жинағыш контейнердің көлемі | 0.5 л |
| Жұмыс бетінің орналасуы | Көлденең |
| Жұмыс бетінің түрі | Тегіс |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ұзындығы | 460 мм |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 65 000 ₸


