Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Сыйымдылығы (пицца) | 1 |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 410х360х110 мм |
| Пиццаның диаметрі | 33 см |
| Температуралық режим | 350 °С |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Ені | 550 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Биіктігі | 435 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
| Артикул | н0000128073 |
Сипаттамасы
Resto Italia SMALL/G2 пицца пеші тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жоғары пісіру температурасын қажет ететін пицца мен нан өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Отқа төзімді тас
- Үй-жай ішіндегі температура 40 °C-қа дейін және ауаның ылғалдылығы 10-нан 80%-ға дейін болғанда пайдалану%
- Ішкі жарықтандыру
- Қорғау сыныбы: IPX1
Қосымша сипаттамалар:
- Орналасу шарттары: еденнен биіктігі 900-ден 1000 мм-ге дейін, ауа айналымы үшін кемінде 800 мм бос орын
- Қаптамадағы габариттері: 600х500х460 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RESTO ITALIA |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пештің түрі | қалың |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Максималды жұмыс температурасы | 350 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.2 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Термометрдің болуы, Қарау терезесі, Термореттегіш, Артқы жарық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, Көше саудасы |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 32 кг |
| Ішкі диаметрі | 360 мм |
| Ішкі биіктігі | 110 мм |
| Ішкі ұзындығы | 410 мм |
| Ішкі ені | 360 мм |
| Биіктігі | 435 мм |
| Ұзындығы | 430 мм |
| Ені | 550 мм |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 2 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 2 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
- Бағасы: 332 415 ₸


