Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 1, 4 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 660х660х130 мм |
| Пиццаның диаметрі | 33-тен 50 см-ге дейін |
| Температуралық режим | 60-тан 400 °С-қа дейін |
| Қуат | 5 кВТ |
| Ені | 825-тен 935 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 925 мм |
| Биіктігі | 394 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 77 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 92 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000162261 |
Сипаттамасы
ПишТех ЭПП-4 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен нан-тоқаш өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель 2 механикалық термостатпен, камераның ішкі жарығымен және қарау терезесі бар есікпен жабдықталған. Корпустың алдыңғы бөлігі, камералардың есіктері мен жақтауларының ішкі жағы тот баспайтын болаттан, корпустың бүйір бөліктері боялған мырышталған металдан, терезе ыстыққа төзімді шыныдан, ал асты ыстыққа төзімді табиғи тастан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстіңгі және астыңғы қыздыру элементтерін бөлек реттеу
-
Корпустың қызып кетуіне жол бермейтін пештің жоғары сапалы жылу оқшаулауы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы көлемі: 0.41 м3
- Қаптамадағы габариттері: 975х1000х420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пештің түрі | қалың |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 5 кВт |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Ерекшеліктері | Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Термометрдің болуы, Қарау терезесі, Термореттегіш, Артқы жарық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, Көше саудасы |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 77 кг |
| Ішкі диаметрі | 660 мм |
| Ішкі биіктігі | 130 мм |
| Ішкі ұзындығы | 660 мм |
| Ішкі ені | 660 мм |
| Биіктігі | 394 мм |
| Ұзындығы | 925 мм |
| Ені | 935 мм |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 45 см дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 50 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 425 990 ₸


