Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Жылу көзі | 380 жылы, 220 жылы |
| Сыйымдылығы (пицца) | 4 |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 660х660х140 мм |
| Пиццаның диаметрі | 33 см |
| Температуралық режим | 50-ден 400 °С-қа дейін |
| Қуат | 4.7 кВТ |
| Ені | 940 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
| Артикул | н0000128074 |
Сипаттамасы
Resto Italia START 4 пицца пеші тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жоғары пісіру температурасын қажет ететін пицца мен нан өнімдерін пісіру үшін қолданылады. Модель механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, бет панелі тот баспайтын болаттан, жылу оқшаулағышы минералды мақтадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Отқа төзімді тас
- Ішкі жарықтандыру
- Қорғау сыныбы: IPX4B
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 970х970х560 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | RESTO ITALIA |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пештің түрі | қалың |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.7 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Термометрдің болуы, Қарау терезесі, Термореттегіш, Артқы жарық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі, Fast-food, Көше саудасы |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 82 кг |
| Ішкі диаметрі | 660 мм |
| Ішкі биіктігі | 140 мм |
| Ішкі ұзындығы | 660 мм |
| Ішкі ені | 660 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ұзындығы | 920 мм |
| Ені | 940 мм |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 45 см дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 50 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
- Бағасы: 375 825 ₸


