Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | үстел үсті |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Ванналар саны | 1 |
| Бір ваннаның көлемі | 11 л |
| Температуралық режим | 60-тан 190 °С-қа дейін |
| Қуат | 3.5 кВТ |
| Ені | 325 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Биіктігі | 350 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
ROAL SZ-11L ауа қуырғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көп мөлшерде майға қытырлақ етіп қуыру арқылы әртүрлі тағамдарды дайындауға арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне себет пен қақпақ кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Себеттер саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 190 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Май көлемі | 11 л |
| Ерекшеліктері | Қызып кетуден қорғау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Температураны автоматты түрде сақтау, Жинақта себеттің болуы |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.5 кг |
| Биіктігі | 350 мм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 325 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 11 л |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
- Бағасы: 62 190 ₸


