Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Орнату | үстел үсті |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Ванналар саны | 1 |
| Бір ваннаның көлемі | 20 л |
| Фритюр майының жалпы көлемі | 7 л |
| Температуралық режим | 0-ден 200 °С-қа дейін |
| Қуат | 3 кВТ |
| Ені | 830 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000044118 |
Сипаттамасы
ПишТех АЖЧП-1 чебуречница қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында майдың көп мөлшерінде әртүрлі өнімдерді дайындауға арналған. Модель дайын өнімдерден майды ағызуға арналған науамен және қамыр үлестіргішімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Майды қыздыру температурасы: 200±10 °С
- Қыздыру уақыты: 20 мин.
- Өнімді қуыру уақыты: 3 мин.
- Қаптамадағы габариттері: 570х510х300 мм
- Қаптама көлемі: 0,09 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Максималды жұмыс температурасы | 200 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Корпус материалы | Металл |
| Ерекшеліктері | Қызып кетуден қорғау, Алынбалы қақпақ, Алынбалы ванна, Температураны автоматты түрде сақтау, Жинақта себеттің болуы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Май көлемі | 20 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 470 мм |
| Ені | 830 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Салмақ | 12 кг |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 1 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының материалы | Тот баспайтын болат |
| фритюрница ваннасының пішіні | Тік бұрышты |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 7 л |
- Бағасы: 160 990 ₸


