Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | механикалық |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Шашлықтар саны | 5 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 3 кВТ |
| Ені | 515 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Биіктігі | 670-тен 690 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000139739 |
Сипаттамасы
ПишТех ШЭ-2 кәуапханасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сиыр, қой және тауық етінен кәуаптар, сондай-ақ шаурмаға арналған ет салмасын жасау үшін қолданылады. Модельде шаурмаға арналған 1 шашлық, 5 шашлық, майды ағызып, кесілген ет кесектерін жинауға арналған герметикалық науа бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 жүктемедегі өнімділік: 15 кг
- Тэндер саны: 2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шампурларды автоматты түрде айналдыру | Жоқ |
| Шампурлардың сыйымдылығы | 1-5 (дана) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Бір уақытта жүктеудің максималды массасы | 15 кг |
| Кәуап дайындау корпусының материалы | Тот баспайтын болат |
| Кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Май жинауға арналған науа, Тот баспайтын болаттан жасалған шашлык, Май жинауға арналған ыдыстармен жабдықтау, Істік |
| Қуат тұтыну | 3000 Вт |
| Шампурлардың орналасуы | Көлденең |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану саласы | Fast-food, HoReCa, Үйге арналған, Көше саудасы |
| Кәуапхана түрі | Тік |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 17 кг |
| Биіктігі | 670 мм |
| Ұзындығы | 770 мм |
| Ені | 515 мм |
| Жиынтық | |
| Шампур | 5 д. (дана) |
- Бағасы: 134 208 ₸


