Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | механикалық |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Шашлықтар саны | 8 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 6 кВТ |
| Ені | 515 мм |
| Тереңдігі | 770 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Артикул | н0000139901 |
Сипаттамасы
Шаурма-шашлычница электрлік ПишТех ШЭ-3 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сиыр, қой және тауық етінен кәуаптар, сондай-ақ шаурмаға арналған ет салмасын дайындау үшін қолданылады. Модельде майдың ағып кетуіне және кесілген ет кесектерін жинауға арналған шаурмаға арналған 1 шашлық, 8 шашлық, ауа өткізбейтін науа бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 жүктемедегі өнімділік: 20 кг
- Тэндер саны: 3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шампурларды автоматты түрде айналдыру | Жоқ |
| Шампурлардың сыйымдылығы | 6-10 (дана) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Бір уақытта жүктеудің максималды массасы | 20 кг |
| Кәуап дайындау корпусының материалы | Тот баспайтын болат |
| Кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Май жинауға арналған науа, Тот баспайтын болаттан жасалған шашлык, Май жинауға арналған ыдыстармен жабдықтау, Істік |
| Қуат тұтыну | 6000 Вт |
| Шампурлардың орналасуы | Көлденең |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану саласы | Fast-food, HoReCa, Үйге арналған, Көше саудасы |
| Кәуапхана түрі | Тік |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 23 кг |
| Биіктігі | 860 мм |
| Ұзындығы | 770 мм |
| Ені | 515 мм |
| Жиынтық | |
| Шампур | 8 д. (дана) |
- Бағасы: 158 645 ₸


