Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | кассалық сөре |
| Ені | 1120 мм |
| Тереңдігі | 705-тен 1030 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 850-ден 870 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Кассалық үстел ПишТех Лира-Профи СК/ЛП тұтынушылармен есеп айырысуға және оған кассалық аппаратты қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы тарату желілерінің бөлігі ретінде орнатуға арналған. Модельде 16 амперлік жерге тұйықталатын штепсельдік розетка, тұтқа, науа бағыттағыштары және биіктігі реттелетін аяқтары бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 220 В
- Қаптамадағы габариттері: 1180х870х1010 мм
- Қаптама көлемі: 1,04 м3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Fast-food |
| Модульдік элементтер саны | 1 |
| Модульдік элемент түрі | Бейтарап, Көмекші |
| Орналасқан жері | Еден |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1030 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмақ | 50 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Науаға арналған нұсқаулықтар | Иә |
| Гастрономиялық ыдыстың болуы | Жоқ |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
- Бағасы: 222 212 ₸



